Lancia SOBCZYK CZĘSTOCHOWA Lancia SOBCZYK CZĘSTOCHOWA
      
Alfa Romeo Chrysler Dodge Jeep  
 
    www.lancia.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

2016-03-10
Mopar na Międzynarodowym Salonie Samochodowym Genewa 2016
 • Wybór ekskluzywnych akcesoriów do modeli Fiat, Jeep® i Alfa Romeo.
 • Wysokiej jakości produkty linii merchandisingowej marek Fiat, Alfa Romeo i Abarth.
 • Mopar Owner Centre - platforma EMEA dla klientów marek FCA.
 • Coraz bardziej zinformatyzowana Obsługa Klienta FCA, dzięki aplikacjom mobilnym oraz czatom na MyBrand i na Twitterze.
 • System UconnectTM LIVE: debiut nowej wersji z 7-calowym ekranem dotykowym HD z "efektem tabletu".
 • Mopar Vehicle Protection - "Feeling Good, Driving Happy".

więcej »
2016-02-12
Lancia Ypsilon na imprezie "Verona in love".
 • W ten walentynkowy weekend, Fashion City Car znajdzie się, w całym tego słowa znaczeniu, w centrum uwagi w jednym z najbardziej nastrojowych miast włoskich.
 • W styczniu br. we Włoszech Lancia Ypsilon była najczęściej kupowanym samochodem w swoim segmencie.

więcej »
2016-01-20
Abarth u boku zespołu Movistar Yamaha MotoGP 2016.

Drugi rok z rzędu marka Abarth będzie oficjalnym sponsorem i oficjalnym dostawcą samochodów dla zespołu Yamaha Factory Racing, biorącego udział w Motocyklowych Mistrzostwach Świata (FIM) MotoGP 2016.
Logo Skorpiona zdobić będzie owiewki motocykli Yamaha YZR-M1 prowadzonych przez wielokrotnych Mistrzów Świata, Valentino Rossiego i Jorge Lorenzo.


więcej »
2015-11-10
Ruszyła Zimowa Akcja Serwisowa w ASO Grupy FCA.
 • „Zawsze przy Tobie!" - pod tym hasłem w Autoryzowanych Serwisach Grupy FCA Poland rusza „Zimowa Akcja Serwisowa", w ramach której kierowcy mogą przygotować swoje samochody na okres zimowy.
 • Akcja obejmuje przeprowadzenie kontroli podzespołów auta w cenie 59 zł oraz dodatkowy rabat w wysokości 10% na zakup wybranych części zamiennych takich jak akumulatory czy opony zimowe, kluczowych dla bezpieczeństwa podróży w tej porze roku.
 • ASO Grupy FCA to pewność usług wykonanych przez wykwalifikowany personel z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych i z dwuletnią gwarancją na zakupione podzespoły i usługi oraz przejrzysty cennik bez ukrytych kosztów.
 • „Zimowa Akcja Serwisowa" właśnie rozpoczęła się we wszystkich ASO marek należących do Grupy FCA i potrwa do końca lutego 2016 r.

więcej »
2015-10-28
Nowa Lancia Ypsilon i Kasia Smutniak wspólnie dla Nepalu.

Przy okazji uroczystego wieczoru charytatywnego, który odbył się na zakończenie Święta Kina w Rzymie, marka Lancia wsparła Stowarzyszenie im. Pietro Taricone Onlus, gromadzącą fundusze dla Nepalu.

Z okazji X edycji Święta Kina w Rzymie, marka Lancia wraz z Cinecittà Studios była głównym sponsorem uroczystego wieczoru charytatywnego „Razem dla Nepalu", który odbył się w piątek 23 października br. Zbiórka pieniędzy, zorganizowana z inicjatywy Désirée Colapietro Petrini, ma wesprzeć Stowarzyszenie im. Pietro Taricone Onlus, założone przez Kasię Smutniak: polską modelkę i aktorkę, która od 2011 roku osobiście jest zaangażowana w budowę i zarządzanie szkołą w Mustang, do której uczęszczają nepalskie dzieci.


więcej »
2015-09-15
Lancia na Międzynarodowym Salonie Samochodowym we Frankfurcie 2015.
 • Światowa premiera nowej Lancii Ypsilon, która pojawia się w nowej odsłonie, zgodnej z nowymi trendami mody i wzornictwa. Całkowicie nowe wnętrza oraz stylowe detale nadają samochodowi jeszcze większej wyrazistości.
 • W Europie gama składa się z trzech wersji wyposażenia: Silver,Gold i Platinum oraz sześciu wersji silnikowych, wszystkie spełniające normę Euro 6 (diesel, benzyna, LPG i metan), zestawionych - w zależności od wersji - ze skrzynią biegów manualną lub automatyczną, sekwencyjną.
 • Debiutuje również innowacyjny system UconnectTM, dzięki któremu samochód oferuje coraz większe możliwości komunikacyjne, również z usługami LIVE.
 • Sprzedawana od września nowa Lancia Ypsilon stawia na utrwalenie sukcesu odniesionego przez Lancię Fashion City Car, która od 1985 roku po dzień dzisiejszy odnotowała w całej Europie sprzedaż na poziomie 2,7 milionów sztuk.

więcej »
2015-08-17
Praktyczny Pakiet Serwisowy ESSENTIAL CARE dla samochodów marek z Grupy FCA.
 • Fiat Chrysler Automobiles wprowadza do swoich serwisów praktyczny Pakiet Serwisowy ESSENTIAL CARE Mopar Vehicle Protection przeznaczony dla samochodów od trzeciego roku eksploatacji.
 • Pakiet ESSENTIAL CARE obejmuje dwa przeglądy kontrolne sprawdzające pojazd pod kątem bezpieczeństwa oraz wygody eksploatacji i kosztuje tylko od 149 zł dla wszystkich marek i modeli aut należących do Grupy FCA.
 • Dodatkowo, Klienci, którzy nabędą ochronę ESSENTIAL CARE, otrzymają atrakcyjne rabaty na zakup wybranych części oraz kupon na bezpłatną wymianę filtra kabinowego.

więcej »
2015-06-23
Nowość w ofercie FCA Poland i marki MOPAR - wygodne pakiety serwisowe "EASY CARE".
 • Z myślą o swoich Klientach FCA Poland uruchomił sprzedaż pakietów serwisowych „Mopar Vehicle Protection EASY CARE" zapewniających bezpłatną obsługę serwisową w okresie od 2 do 5 lat i maksymalnie do 200 000 km przebiegu.
 • Pakiety są przeznaczone do aut nowych lub mających do 12 miesięcy od dnia zakupu (pozostających przed pierwszym przeglądem okresowym). Ich ceny są zależne od wybranego przez kierowcę okresu trwania i limitu przebiegu auta, a także od marki, modelu oraz jego wersji silnikowej, i zaczynają się już od 220 zł.
 • Pakiety „EASY CARE" gwarantują kierowcom nie tylko stałe, z góry znane koszty serwisowania i przeglądów okresowych, ale także bezpieczeństwo obsługi wykonanej w profesjonalnej sieci ASO.

więcej »
2015-05-20
Mille Miglia 2015: Lancia weźmie udział w "najpiękniejszym rajdzie na świecie".
 • Od 14 do 17 maja potrwa 33. edycja Mille Miglia. W imprezie uczestniczyć będą 464 samochody, które wystartują i zakończą rajd w Brescii.
 • Lancia weźmie udział, wystawiając dwa egzemplarze ze swojej zabytkowej kolekcji prowadzone przez dwoje wyjątkowych gości: Cesara Fiorio za kierownicą „Aurelii B20 GT" (1951) i Kasię Smutniak za kierownicą „Ardei"(1939).
 • U ich boku pojawi się „30th Anniversary", seria specjalna, które upamiętnia jeden z najdłużej jeżdżących modeli na rynku motoryzacyjnym.
 • Z okazji EXPO 2015, którego Fiat Chrysler Automobiles i CNH Industrial są oficjalnymi Global Partnerami, zaplanowany jest przejazd do Villa Reale w Monzy, jednej z siedzib władz regionu Lombardia.

więcej »
2015-05-05
Expo Milano 2015 otwiera podwoje wraz z Fiat Chrysler Automobiles.

W dniu 1 maja 2015 r. rozpoczęła się Expo Milano 2015, światowa wystawa, która do 31 października 2015 r. prezentować będzie najlepsze światowe technologie, będące odpowiedzią na bieżące potrzeby życiowe: umiejętność zagwarantowania zdrowej, bezpiecznej żywności w ilości wystarczającej dla całej populacji ziemi przy jednoczesnym poszanowaniu dla planety i jej równowagi.


więcej »
2015-04-28
FCA Bank - 90 lat drogi w kierunku przyszłości.

FCA Bank, parytetowa spółka joint venture FCA Italy S.p.A. (spółki należącej do Grupy Fiat Chrysler Automobiles) i CA Consumer Finance S.A.(spółki należącej do Grupy Crédit Agricole), która w styczniu br. stała się spółką holdingową międzynarodowej grupy bankowej, świętuje swoje 90-lecie. 

Dla uświetnienia tego wydarzenia przygotowano specjalny logotyp „90 lat drogi w kierunku przyszłości", podkreślający dynamiczny i zawsze współczesny charakter FCA Bank.
Hasło reklamowe zamyka w kilku słowach filozofię tej Spółki, ukierunkowanej na ciągły rozwój, stawiającej na innowację i elastyczność, umiejącej dostosować się do zmieniającej się rzeczywistości i odpowiadać na potrzeby Klientów w różnych sytuacjach społecznych i ekonomicznych.


więcej »
2015-03-20
Samochody Grupy Fiat Chrysler Automobiles gwiazdami "Milano AutoClassica".
 • Od 20 do 22 marca br. w Mediolanie odbywa się jedna z najważniejszych wystaw samochodów zabytkowych, w których uczestniczyć będzie Grupa FCA ze swoimi zabytkowymi samochodami oraz aktualnie produkowanymi modelami marek Alfa Romeo, Fiat, Abarth, Jeep i Lancia.
 • Na stoisku Alfy Romeo można będzie podziwiać dwa samochody zabytkowe należące do kolekcji marki - 1300 Sprint (1964, ostatnia seria Giulietty Sprint) i 33 TT 12 (1975) oraz aktualnie produkowaną Giuliettę Sprint, jako dowód na istnienie ogromnych więzi łączących od ponad wieku samochody z logo węża.
 • Marka Fiat proponuje kultową 500 Nuova (1957) oraz serię specjalną 500 Vintage '57 składającą hołd legendarnemu „Cinquino", który przyczynił się do zmotoryzowania szybko rozwijających się Włoch, stając się samochodem kultowym.
 • Na mediolańskim „wybiegu" jest również obecna marka z logo Skorpiona, którą reprezentuje zabytkowy egzemplarz 595 SS, debiutujący w 1964 roku oraz nowy Abarth 595 „Competizione" z nowym silnikiem 1.4 T-Jet, wzmocnionym do 180 KM.
 • Wystawiane są też dwa samochody Lancia: nowa Ypsilon „30th Anniversary" obok zabytkowego samochodu, z którego czerpie inspirację - Ardea (1940), celebrując w ten sposób ekskluzywność, którą marka zawsze wyrażała, również w kategorii samochodów kompaktowych.
 • Na stoisku Jeepa prezentowany jest Willys MB, prekursor pierwszego, cywilnego Jeepa 4x4, nazwanego CJ-2A, obok nowego Jeepa Renegade'a i Jeepa Wranglera „X Edition".
 • Na torze zewnętrznym natomiast można przetestować wielokrotnie nagradzaną Alfę Romeo 4C Coupé oraz Abarth'a 695 Biposto. Do jazd próbnych gotowy jest również Jeep Renegade i Fiat 500X.

więcej »
2015-02-25
Lancia na Międzynarodowym Salonie Samochodowym Genewa 2015.
Lancia wybiera genewską scenę, by zaprezentować Ypsilon „30th Anniversary”, nową serię specjalną, w towarzystwie której marka świętuje jedną z najdłuższych i najbardziej fascynujących historii w świecie motoryzacji. Po wprowadzeniu na rynek czterech generacji i osiągnię…

więcej »
2014-12-17
Lancia i OffiCine nagradzają zwycięzców "Ypsilon My Stories".

Lancia ponownie wspiera młode talenty: przedwczoraj w Mediolanie zostało nagrodzonych dwóch znakomitych twórców filmów, którzy brali udział w projekcie filmowym zrealizowanym przez markę we współpracy z OffiCine, projekcie Anteo i Europejskiego Instytutu Wzornictwa. O tytuł ubiegało się dziesięć filmów krótkometrażowych, których gwiazdą jest Lancia Ypsilon, fashion city car, która zapewnia niezliczone możliwości indywidualizacji, wyszukane wyposażenie i wyróżniający się styl. Po wręczeniu nagród odbyło się nieformalne spotkanie na temat powiązań pomiędzy światem motoryzacji a światem filmowym.


więcej »
2014-11-25
Zimowa Akcja Serwisowa

„Zachowaj zimną krew" - pod tym hasłem w autoryzowanych serwisach FIAT CHRYSLER AUTOMOBILES ruszyła Zimowa Akcja Serwisowa, w ramach której kierowcy mogą przygotować swoje samochody do nadejścia zimy. Program polegający na sprawdzeniu 15 kluczowych punktów kontrolnych samochodu ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa zimowych podróży.


więcej »
2014-10-24
Lancia Ypsilon ELLE gwiazdą Artissima 2014

Po raz pierwszy marka Lancia uczestniczy w charakterze partnera w 21. edycji „Artissima"- Międzynarodowych Targów Sztuki Współczesnej, które odbędą się w Turynie w dniach od 7 do 9 listopada.

Organizowana na terenach wystawowych Oval (Targi Lingotto) i pod dyrekcją artystyczną Sarah Cosulich Canarutto, ta prestiżowa wystawa gości 194 galerie (137 zagraniczne i 57 włoskie), w tym najbardziej popularne aktualnie nazwiska oraz te wzbudzające największe zainteresowanie na międzynarodowym rynku sztuki, a pochodzące z 34 krajów, w tym 9 nowych w porównaniu do wcześniejszej edycji tych Targów.


więcej »
2014-10-02
Lancia na Salonie Międzynarodowym w Paryżu 2014.

Lancia wybrała Paryż na miejsce prezentacji nowej, wytwornej Ypsilon „ELLE", której sprzedaż na głównych rynkach europejskich rozpocznie się w październiku.  Umocniona sukcesem pierwszej edycji wprowadzonej w 2010 roku, dzisiaj nowa odsłona „ELLE" oferuje lakiery, materiały i ekskluzywne wykończenia zgodne z „modowym genem" samochodu: jest to więc najwyższy wyraz elegancji Lancii, jak i dowód nieustannego poszukiwania nowych, współczesnych i innowacyjnych kształtów.


więcej »
2014-09-17
Ogólnopolskie spotkanie miłośników włoskiej motoryzacji Forza Italia 2014 za nami.

Przeszło dwieście samochodów i tysiąc osób zgromadził Festiwal Miłośników Włoskiej Motoryzacji Forza Italia, który w minioną sobotę odbył się w Zespole Pałacowo-Parkowym w Rozalinie pod Warszawą. Było to już czwarte spotkanie właścicieli włoskich aut zrzeszonych w polskich klubach i na forach internetowych. Wydarzeniu patronował Fiat Auto Poland.


więcej »
2014-04-08
Lancia Ypsilon Elefantino '14: swoboda indywidualizacji zgodnej z aktualnymi trendami mody i wzornictwa.
W Mediolanie odbywa się prezentacja nowej kolekcji Lancia Ypsilon Elefantino '14, inspirowanej tematem indywidualizacji wyrażonej poprzez kolor. Impreza została zorganizowana w ramach „Lancia Fashion…

więcej »
2014-03-18
Lancia Ypsilon sponsorem wystawy fotograficznej „Kate Moss: The Icon”.
Lancia Ypsilon jest sponsorem wystawy fotograficznej „Kate Moss: The Icon", projektu przygotowanego przez Galerię Sztuki Współczesnej ONO w Bolonii. Wystawę można podziwiać do 1 maja br., na której…

więcej »

 
 
SOBCZYK

CZĘSTOCHOWA
WOJSKA POLSKIEGO 42
42-208 CZĘSTOCHOWA
Tel.: (34) 3661075 wewn. 1
e-mail


Wyświetl większą mapę. 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies